Kombi Servisi - Kombi Tamiri

Kombi Servisi - Kombi Tamiri

Kombitamirisci.com işletmesi 15 yılı aşkın süredir kombi tamir, bakım, ve satış sonrası teknik destek konusunda kombi servis hizmeti sunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir internet üzerinden siz değerli müşterilerine hizmet götüren 

Gürsoy Teknik sektörün en öncü ve güvenilir firmaları arasında yer almıştır ve almaya devam edecektir.

Yetkili kombi servisi markalarımızın yanı sıra ülkemiz genelinde satılan tüm marka ve bu barkalar ait tom model kombilere servis ve yedek parça hizmeti sunabilmekteyiz. 

Firmamızdan kombi servisi konusunda aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

 • Kombi tamir servisi
 • Periyodik kombi bakımı
 • Kombi yedek parça satışı
 • Kombi montaj ve kombi demontajı
 • İkinci el kombi alışı ve kombi satışı

Evinizde iş yerinizde kullandığınız hangi eşya olursa olsun markaların genel kalitesi ile birlikte göz ardı edilmemesi gereken hususlardan bir tanesi çevre faktörüdür. Binanızın elektrik tesisatından tutunda su tesisatına kadar bir çok faktör kombi cihazınızın sağlıklı çalışıp çalışmamasını doğrudan etkilemektedir. Kombi cihazları mekanik aksam bakımından ortalama garanti süresi boyunca herhangi bir problem çıkarmamaktadır. Ama bu her kombide aynı olacak diye bir kaide kesinlikle yoktur. Binadaki elektrik alt yapısının yetersiz olması, yüksek gerilimli bir bölgede oturmak, regülatör vb. Güç dengeleyici aletler kullanmamak, kombiye gelen su basıncının çok yüksek olması, bu basıncı kesmek için herhangi bir basınç düşürücü vana kullanılmaması ve kombi tesisatına gelen suyun çok aşırı kireçli olması kombinizin ömrü açısından çok önemlidir.

Garantili Kombi Servisi

10 Yılı aşkın süredir internet üzerinden İstanbul  avrupa ve anadolu yakasında siz değerli müşterilerine hizmet sunan Gürsoy Teknik, 10 yıllık süre zarfında bir çok farklı kombi arızasına müdahale etmiş olup aynı zamanda yine internet üzerinden sektörde büyük bir yara haline gelen internet üzerinden sadece bir telefon numarası ile hizmet vereceğini iddaa edip kombi cihazlarını olduğu gibi arızalı bir şekilde bırakan şahısların geride bırakmış olduğu enkaz kombi cihazları ile karşı karşıya gelmiştir. Açıldığımız günden bu zamana kadar "Kombinizi önünüze gelene değil, ustasına emanet" edin sözünü müşterilerimize her defasında dile getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Teknoloji iyi niyetli insanların elinde iyi işler meydana getirebileceği gibi kötü niyetli insanların elinde de kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bunun en büyük örnekleri ise kombi servisi hizmeti sektöründe yaşanmaktadır. Herhangi bir bilgi ve tecrübesi, ustalık belgesi olmayan kişiler tarafından basit bir internet sitesi kurmak ve google ' a reklam vermek yolu ile kombi arızası meydana gelen kişilere ulaşmakta ve çok basit arızalar için çok fahiş fiyat çıkartmaktadırlar. Tabiri caiz ise merdiven aldı kombi servis hizmeti sunan bu kişilerle karşı karşıya kalmamak için irtibat kurduğunuz andan itibaren karşınızdaki insanın size güven vermesine ve en önemlisi gerekli ustalık belgesine sahip olup olmadığına mutlaka dikkat ediniz. Firmamıza ait kombitamircisi.com alan adının tescil bilgilerini kontrol ederek kaç yıldır sektörde internet üzerinden kombi tamir servisi hizmeti verdiğini kontrol edebilirsiniz. Firmamız adına kayıtlı olan kombitamircisi.com alan adına ait kayıt bilgileri aşağıda yer almaktadır.


Kombilerde periyodik bakım

Her konuda olduğu gibi bakım konusu kombiler içinde çok büyük önem arz etmektedir. Nasıl ki zaman zaman kendi vücudumuza check -up yaptırıp taşıdığımız veyahut taşıma riski bulunan hastalıkların tespitini önceden yaptırıyorsak ve yaptırdığımız bu check-up ta hayati önem taşıyorsa. Aynı işlemin kombi vb. Cihazlar içinde uygulanması gerekliliği yadsınamaz bir gerçektir. Soğuk kış mevsimini uzun bir yolculuğa benzetirsek eğer, aracımız ile uzun yola çıkmadan önce nasıl soluğu serviste alıp aracımızı kontrol ettiriyorsak. Aynı işlemi kombi cihazımız içinde yapmalıyız. Özellikle yaz mevsiminde uzun bir süre sıcak su harici kullanılmayan kombi cihazlarındaki sorunlar soğuk kış günlerinin gelmesi ile birlikte aniden belirebilmektedir. Erken teşhis insan için nasıl hayati önem taşıyor ise , aynı durum kombi cihazları içinde geçerlidir. Kış mevsimi gelmeden yaz ayının son günlerinde yaptıracağınız periyodik kombi bakımı ile hem uzun kış yolculuğuna sağlıklı çıkmış olursunuz, hemde cihazınızda oluşabilecek arızalara daha erkenden daha düşük maliyet ile çözüm bulmuş olursunuz.

Kombi Tasarruf Yöntemleri

Isı yalıtımı, tam yanmanın sağlanması, cihaz seçimi ve belirli aralıklarda kontrol altına almak gibi alınacak önlemler, doğalgaz faturalarında yüzde 30 oranında azalma sağlamaktadır.

Doğalgaz kullanımında enerji tasarrufu sağlamak içi yapılaması gerekenler aşağıda sıralanmıştır:

 • Uzman kişinin bilgisine başvurulmalı ve duvarların yalıtımı yapılmalıdır. Bu işlem için de harcanan para, 2-5 yıl arasında kazanılır.
 • Isınmayı sağlayan ısıtıcılar belirli periyotlarla yetkili servisler tarafından kontrol edilmelidir.
 • Uygun bir yalıtım malzemesi ile çatının en az 100 milimetre kalınlıkta yalıtılması gerekmektedir.
 • Pencerelerin çift cam ya da çift pencere olarak yapılması gerekmektedir.
 • Radyatörlerin önüne ve üstüne eşya, mobilya, mermer vb. tarzda şeyler kesinlikle konulmamalıdır.
 • Perdeler radyatörün önünü ve üstünü kapatmamalıdır.
 • Pencerelerin ve dışa açılan kapıların kenarlarının uygun bir plastik sünger malzeme ya da kâğıt bantlarla kapatılması gerekmektedir. Buna harcanan para en kısa sürede geri dönecektir.
 • Oturulan odalarda 22 derece, yatak odasında da 20 derece sıcaklık önerilmektedir. Bu sıcaklığın 1 derece düşürülmesi toplam yakıt tüketiminde yüzde 7 gibi bir tasarrufa denk gelmektedir. 1 derecelik azalma için de termostatlardan faydalanılabilir.
 • Kullanılmayan oda, antre ve merdiven radyatörleriyle banyo yapılmadığı zamanlarda banyo radyatörlerinin kısılması önerilmektedir.
 • Odalarda bulunan eşyalar da dış duvardan uzak bir yere konulmalıdır.
 • Kombi sürekli açılıp kapatılmamalı, düşük ayarda sürekli çalışır vaziyette olmalıdır.


E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.